VORSTER

O firmie

Firma Vorster to uznany producent maszyn i partner w dziedzinie automatyki przemysłowej.

DLACZEGO WARTO Z NAMI WSPÓŁPRACOWAĆ

Wyspecjalizowana kadra pracowników projektuje, buduje oraz wdraża kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Konstruujemy pojedyncze maszyny, jak również kompletne linie montażowe. Aktywnie monitorujemy tendencje rozwojowe rynku poszukując innowacyjnych rozwiązań i dążąc do wykonania jak najlepszych produktów. Kreatywna współpraca z klientem to fundamentalna zasada firmy pozwalająca wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom.

Jesteśmy dostawcą gotowych technologii dla największych światowych koncernów z branży automotive. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w budowie maszyn i linii do produkcji poduszek powietrznych, co jest głównym obszarem naszej działalności. Dążąc do niezawodności i wysokiej jakości wyrobów stosujemy komponenty wyłącznie renomowanych marek.
Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia zaawansowaną obróbkę materiałów na potrzebny własne oraz klientów zewnętrznych. Wielofunkcyjne maszyny i urządzenia pozwalają sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom.

Nasza oferta skierowana jest do firm z branży automotive oraz wszystkich przedsiębiorstw, które poszukują kompletnych rozwiązań z zakresu obróbki materiałów i automatyzacji produkcji. Realizujemy projekty dla klientów z przemysłu odzieżowego, farmaceutycznego, spożywczego czy zbrojeniowego. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym. Obecnie, automatyczne maszyny marki Vorster znaleźć można m.in. w Rumunii, Macedonii, Meksyku, Włoszech, Hiszpanii, Chinach czy Indiach.

Naszym celem jest spełnianie wymagań klientów i pozyskiwanie kolejnych renomowanych partnerów do współpracy, dlatego stale zwiększamy zakres oferowanych przez nas usług. Od 2011 roku z trzyosobowego zespołu rozwinęliśmy się do prężnej firmy zatrudniającej obecnie blisko 80 osób. W najbliższym czasie naszą pozycję wzmocnią kolejni najlepsi fachowcy z branży, rozbudowa parku maszynowego oraz powstanie nowych działów związanych z obróbką powierzchni.

hala produkcyjna w firmie vorster

NASZ ZESPÓŁ

Zespół specjalistów, dla którego nie ma projektu nie do zrealizowania.

Marcin Werner

Właściciel Firmy

Marcin Błasiak

Kierownik Działu Sprzedaży

Beata Zając

Kierownik Działu Logistyki

Anna Jabłecka

Kierownik Działu Konstrukcji Maszyn

Damian Wyrwas

Dział sprzedaży-Detale

Seweryn Pilecki

Dział sprzedaży-aluminium

Mateusz Włodarczyk

Kierownik Anodowni

Paulina Kolebacz

Dział Logistyki

Magdalena Wronka

Dział Księgowości