O firmie

Firma Vorster to uznany producent maszyn i partner w dziedzinie automatyki przemysłowej.

Wyspecjalizowana kadra pracowników projektuje, buduje oraz wdraża kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Konstruujemy pojedyncze maszyny, jak również kompletne linie montażowe. Aktywnie monitorujemy tendencje rozwojowe rynku poszukując innowacyjnych rozwiązań i dążąc do wykonania jak najlepszych produktów. Kreatywna współpraca z klientem to fundamentalna zasada firmy pozwalająca wyjść naprzeciw jego oczekiwaniom.

Jesteśmy dostawcą gotowych technologii dla największych światowych koncernów z branży automotive. Cechuje nas wieloletnie doświadczenie w budowie maszyn i linii do produkcji poduszek powietrznych, co jest głównym obszarem naszej działalności. Dążąc do niezawodności i wysokiej jakości wyrobów stosujemy komponenty wyłącznie renomowanych marek.
Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia zaawansowaną obróbkę materiałów na potrzebny własne oraz klientów zewnętrznych. Wielofunkcyjne maszyny i urządzenia pozwalają sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom.

O firmie

Nasza oferta skierowana jest do firm z branży automotive oraz wszystkich przedsiębiorstw, które poszukują kompletnych rozwiązań z zakresu obróbki materiałów i automatyzacji produkcji. Realizujemy projekty dla klientów z przemysłu odzieżowego, farmaceutycznego, spożywczego czy zbrojeniowego. Jesteśmy firmą o zasięgu globalnym. Obecnie, automatyczne maszyny marki Vorster znaleźć można m.in. w Rumunii, Macedonii, Meksyku, Włoszech, Hiszpanii, Chinach czy Indiach.

Naszym celem jest spełnianie wymagań klientów i pozyskiwanie kolejnych renomowanych partnerów do współpracy, dlatego stale zwiększamy zakres oferowanych przez nas usług. Od 2011 roku z trzyosobowego zespołu rozwinęliśmy się do prężnej firmy zatrudniającej obecnie blisko 80 osób. W najbliższym czasie naszą pozycję wzmocnią kolejni najlepsi fachowcy z branży, rozbudowa parku maszynowego oraz powstanie nowych działów związanych z obróbką powierzchni.

Oferta

Mamy wszystko, by zbudować maszynę dokładnie taką jakiej potrzebujesz. Taką, która zrobi to, czego oczekujesz!
Projektujemy zgodnie z potrzebami klienta, optymalizujemy projekt, precyzyjnie konstruujemy i sprawnie montujemy.
Nasze zaangażowanie i dbanie o najwyższą jakość komponentów to gwarancja najlepszych rozwiązań i niezawodnych maszyn.