Producent maszyn Vorster – gwarancja jakości i innowacyjności

Producent maszyn przemysłowych Vorster

Firma Vorster to uznany producent maszyn i partner w dziedzinie automatyki przemysłowej. Co więcej nasza wyspecjalizowana kadra pracowników projektuje, buduje oraz wdraża kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Dodatkowo obszar naszej działalności to między innymi projektowanie i budowa maszyn na zamówienie oraz opracowywanie i produkcja kompletnych linii montażowych.

Anodowanie aluminium, anodowane aluminum

Oferta maszyn przemysłowych na zamówienie

Mamy wszystko, by zbudować maszynę dokładnie taką, jakiej potrzebujesz. Ponadto taką, która zrobi to, czego oczekujesz! Maszyny na zamówienie z naszej oferty spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów z całego świata.

Dlaczego warto wybrać maszyny Vorster?

Jesteśmy dostawcą gotowych technologii dla największych światowych koncernów z branży automotive. Dodatkowo cechuje nas wieloletnie doświadczenie w budowie maszyn i linii do produkcji poduszek powietrznych, co jest głównym obszarem naszej działalności. Co więcej produkcja maszyn przemysłowych to w naszym przypadku ciągłe udoskonalanie stosowanych technologii.

Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesny park maszynowy, który umożliwia zaawansowaną obróbkę materiałów na potrzeby własne jak również klientów zewnętrznych. Wielofunkcyjne maszyny i urządzenia pozwalają sprostać nawet najbardziej skomplikowanym zleceniom.

rewolucja przemysłowa na świecie

Globalny zasięg działalności

Nasza oferta skierowana jest do firm z branży automotive oraz wszystkich przedsiębiorstw, które poszukują kompletnych rozwiązań z zakresu obróbki materiałów i automatyzacji produkcji. Obecnie, automatyczne maszyny marki Vorster znaleźć można m.in. w Rumunii, Macedonii, Meksyku, Włoszech, Hiszpanii, Chinach czy Indiach.

Producent maszyn przemysłowych Vorster

Od 2011 roku z trzyosobowego zespołu rozwinęliśmy się do prężnej firmy zatrudniającej obecnie blisko 80 osób. W najbliższym czasie naszą pozycję wzmocnią kolejni najlepsi fachowcy z branży, a także rozbudowa parku maszynowego oraz powstanie nowych działów związanych z obróbką powierzchni.

Powiązane artykuły